Головна / Опалення, Кондиціонування, Охолодження / Мокрий ротор / Yonos MAXO-D / Циркуляційний насос Wilo Yonos MAXO-D 50/0.5-9

Циркуляційний насос Wilo Yonos MAXO-D 50/0.5-9

Уточнюйте наявність на складі

  •  Зроблено в Європі компанією Wilo SE Дортмунд;
  •  Більше ніж 5 років досвіду експлуатації в Україні;

 З приводу тех.консультації, ціни, уточнення наявності або оформлення замовлення, звертайтеся    Контакти

Опис виробу

Високоефективний насос Wilo-Yonos MAXO-D, з електронним керуванням. Здвоєний насос із мокрим ротором, синхронний двигун відповідно до ECM-технології та інтегрований електронний блок регулювання потужності для плавного регулювання перепаду тиску. Можливість застосування для всіх систем опалення, вентиляції, кондиціонування.

Кожен насос може працювати в індивідуальному режимі роботи (режим «головний-резервний»). Для автоматичного перемикання насосів за сигналом про несправність замовник надає відповідний прилад керування.

Серійно з:

  • На вибір види регулювання для оптимального підлаштування навантаження: Δp-c (перепад тиску постійний), Δp-v (перепад тиску змінний)
  • 3 ступені числа обертів (n = постійне)
  • Світлодіодна індикація для налаштування заданого значення та індикації повідомлень про помилки
  • Електричне під’єднання з конектором Wilo
  • Світлова сигналізація про несправність та контакт для загальної сигналізації про несправність

Для насосів із фланцевим з’єднанням - фланцеві виконання:

  • Стандартне виконання для насосів DN 32 - DN 65: комбінований фланець PN 6/10 (фланець PN 16 відповідно до EN 1092-2) для зустрічних фланців PN 6 та PN 16
  • Стандартне виконання для насосів DN 80 / DN 100: фланець PN 6 (розрахований PN 16 відповідно до EN 1092-2) для зустрічного фланця PN 6

Комплект постачання

  • Насос
  • Включно з підкладними шайбами для фланцевих гвинтів (для номінального внутрішнього діаметра під'єднання DN 32 - DN 65)
  • Включно з інструкцією з монтажу та експлуатації

Більш детальну інформацію, як технічний паспорт та інструкцію з монтажу та експлуатації  можна подивитися нижче в розділі «Завантажити файли опису».

Wilo Yonos MAXO-D 50/0.5-9 відкриває лінійку потужних фланцевих насосів з умовним проходом DN 50. Якщо моделі серії DN 32 та DN 40 працюють на швидкості потоку, то цей агрегат працює на "масу". Широкий прохід дозволяє прокачувати величезні об'єми теплоносія з мінімальним гідравлічним тертям, що робить його найкращим вибором для головних розподільчих гребінок у котельнях середньої потужності.

Специфіка моделі 50/0.5-9: Об'єм важливіший за тиск

Головна особливість цієї модифікації — поєднання великого діаметра (50 мм) та помірного напору (9 метрів). Це інженерне рішення призначене для конкретних завдань:

  • Робота в первинному кільці: Насос ідеально підходить для котлового контуру, де потрібно швидко забрати тепло від котла і передати його на гідрострілку. Тут не потрібен високий тиск (траса коротка), але потрібен великий об'єм води, щоб котел не перегрівся.
  • Зниження шуму: Завдяки широким патрубкам швидкість руху води знижується, навіть при високій продуктивності. Це робить роботу системи практично безшумною, що критично для встановлення у підвалах житлових будинків або лікарень.
  • Економія на електриці: Прокачати кубометр води через трубу 50 мм набагато легше, ніж через 40 мм. Двигун цього насоса працює в щадному режимі, споживаючи менше ват на одиницю рідини, що перекачується.

Порівняльний блок: Аналіз альтернатив

Вибір насоса — це завжди компроміс між витратою (Q) і напором (H). Давайте розберемося, коли модель 50/0.5-9 може виявитися слабкою, а коли — надлишковою.

Замість нього: Wilo Yonos MAXO-D 40/0.5-16

Ситуація: Труби вузькі, опір високий.

Якщо у вас вже змонтовані труби DN 40, або система має дуже довгі гілки з високим опором (наприклад, вентиляційна установка на даху), модель 50/0.5-9 вам не підійде. Вона просто не створить потрібного тиску. У цьому випадку краще взяти 40/0.5-16 — він дасть менший об'єм води, але з колосальним напором у 16 метрів, щоб "пробити" опір.

Замість нього: Wilo Yonos MAXO-D 50/0.5-12

Ситуація: Той самий діаметр, але не вистачає потужності.

Буває, що фланці DN 50 підходять ідеально, але розрахунок показує, що для підйому води на верхній поверх потрібно 10 або 11 метрів напору. Поточна модель (до 9 метрів) виявиться слабкою — верхні радіатори будуть холодними. Тут логічно вибрати "старшого брата" — Wilo Yonos MAXO-D 50/0.5-12, який зберігає пропускну здатність, але додає +30% до тиску.


Часті питання покупців (FAQ)

Чи потрібно встановлювати фільтр перед таким великим насосом?

Категорично так. Насоси з мокрим ротором дуже чутливі до металевої окалини та шламу. Враховуючи, що моделі DN 50 часто ставляться на старі системи великого об'єму, встановлення якісного фільтра грубої очистки або магнітного дешламатора перед всмоктувальним патрубком є обов'язковим для збереження гарантії офіційного дилера.

Наскільки гучно працює цей насос (рівень шуму)?

Насоси серії Yonos MAXO-D працюють дуже тихо завдяки відсутності вентилятора охолодження (охолоджуються водою). Рівень звукового тиску зазвичай не перевищує 45-50 дБ(А), що можна порівняти з тихою розмовою або роботою сучасного холодильника. Шум потоку води в трубах часто гучніший за сам насос.

Як скинути помилку, якщо насос зупинився?

Більшість помилок (наприклад, перепади напруги) насос скидає сам після нормалізації умов. Однак, якщо виникла критична помилка, що вимагає ручного втручання, необхідно знеструмити насос (вимкнути автомат) мінімум на 1 хвилину, щоб розрядилися конденсатори частотника, а потім увімкнути знову.

Який переріз кабелю потрібен для підключення?

Незважаючи на значні габарити, енергоефективний двигун споживає мало струму. Для підключення моделі 50/0.5-9 зазвичай достатньо кабелю з перерізом жил 3x1.5 мм² або 3x2.5 мм². Головне — використовувати кабель із термостійкою ізоляцією та надійним заземленням.

З приводу тех.консультації, ціни, уточнення наявності або оформлення замовлення, звертайтеся     Контакти

Останні новини

16.02.2026 Опора для серії Rexa Pro

Детальна комплектація насосів серії Rexa PRO-S03 при стаціонарному зануреному втановленні.Для більшості насосів серії Rexa PRO-S03...

Детальніше ...
30.10.2025 Нове покоління побутових насосних установок серії Wilo-Isar BOOST5-E-2G

Вихід на ринок нового покоління побутових насосних установок серії Wilo-Isar BOOST5-E-2G.

Детальніше ...
21.07.2025 Заміна насосів серії Stratos GIGA

              У зв’язку зі змінами у виробничій програмі WILO, всі моделі насосів Stratos GIGA «молодшої...

Детальніше ...
Показати усі новини
logo

03062, м. Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 306, 307

Тел.: (050) 380-53-09
Тел: (068) 385-11-98

E-mail: wilo.eswo@gmail.com