Головна / Сервіс та запчастини

Оригінальні запчастини до насосів Wilo

Основні змінні деталі:

Циркуляційні насоси для систем опалення з мокрим ротором серій TOP-RL, TOP-S, TOP-SD, Stratos-MAXO-Z-D, TOP-Z, Yonos-Pico, Yonos-MAXO: ротор з керамічними підшипниками, робоче колесо, модуль (клемна колодка). На серії Star-RS, - Z запчастини не постачаються.

Циркуляційні насоси для систем опалення із сухим ротором серій IL, IPL, IL, IP E, DL, DL, DPL, DL E: робоче колесо, торцеве ущільнення, підшипники.

Для водопостачання - підвищення тиску серій MHI, Medana, MVI, Helix, MP, MC, WJ: щаблі (робочі колеса, дифузори), торцеве ущільнення, підшипники, ежектор. Для серій BL, NL, SCP: робоче колесо, ущільнення торця, підшипники.

Свердловинні насоси серій TW-5 TWU, TWI, SPU, SPI: торцеве ущільнення, вал, щаблі (робочі колеса, дифузори, склянки), підшипники. Дренажні насоси TC, TS, TMT, KS, LP, VC: поплавці, робоче колесо, підшипники. Каналізаційні насоси серій TP, MTS, MTC, STS, EMU-FA, Rexa CUT, Rexa FIT, Drain: робоче колесо, механізм різання, підшипники, торцеве ущільнення.

Для отримання точної та оперативної інформації щодо наявності та вартості запчастин просимо надавати повну назву насоса та бажано його артикул. Найменування моделі та її артикул вказано на бирці насоса. Запит можна зробити в телефонному режимі або надіслати дані або фото бирки → на електронну пошту або → Якщо не можете визначити точно якісь запчастини необхідні, запитайте деталізацію насоса електронною поштою.

Для отримання точної та оперативної інформації щодо наявності та вартості запчастин просимо надавати повну назву насоса та бажано його артикул. Найменування моделі та її артикул вказано на бирці насоса.
 

      Запит можна зробити в телефонному режимі або надіслати дані або фото бірки → на електронну пошту або

 Якщо не можете визначити точно які запчастини необхідні, запитайте деталізацію насоса електронною поштою.

Сервіс та Ремонт

Виробляємо діагностику та ремонт всіх типів насосів Wilo із заміною запчастин. Уточнити попередню причину виходу з ладу або вартість необхідних видів робіт для ремонту, зателефонувавши або написавши запит електронною поштою.

Останні новини

25.06.2024 Зміна деяких моделей IPL - DPL

Повідомляємо, що у зв’язку зі змінами у виробничій програмі WILO, деякі моделі циркуляційних насосів серії IPL та DPL замінені...

Детальніше ...
02.05.2024 Зняття з виробництва Wilo-HiSewlift_HiDrainlift, заміна на Wilo-DrainLift MINI

Цим інформаційним листом повідомляємо, що з травня 2024 року, компанія Wilo знімає з виробництва компактні насосні установки...

Детальніше ...
30.04.2024 Розширення лінійки насосів серії Wilo Rexa-BLOC

Відбулось оновлення лінійки насосів серії Wilo Rexa-BLOC. Серія блочних насосів для дренажу та перекачування стічних вод була...

Детальніше ...
Показати усі новини
logo

03062, м. Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 306, 307

Тел.: (050) 380-53-09
Тел: (068) 385-11-98

E-mail: wilo.eswo@gmail.com